Obsługa prawna firm

Strona główna / Specjalizacje / Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Wiedza i doświadczenie zdobyte w wielu dziedzinach prawa pozwala radcom prawnym Kancelarii na poszukiwanie i przedstawienie klientom kompleksowych i najlepszych rozwiązań biznesowych. Każda inicjatywa biznesowa wymaga podjęcia określonych kroków w celu osiągnięcia sukcesu. Jednym z warunków sukcesu jest wybór odpowiedniej formy prowadzenia działalności oraz zabezpieczenie się  przed potencjalnym ryzykiem poprzez skorzystanie z profesjonalnego wsparcia prawnego. Zespół Kancelarii dba o interesy klientów i dąży do tego, aby dzięki świadczonym usługom prawnym, Ich biznes był bezpieczniejszy. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem OC radcy prawnego, a świadczenie usług jest objęte również ochroną płynącą z tajemnicy zawodowej radcy prawnego.

W ramach obsługi prawnej przedsiębiorców Kancelaria świadczy pomoc w obszarze: prawa cywilnego i gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spółek handlowych i obsługi korporacyjnej spółek, transakcji M&A, oraz przeprowadzania audytu prawnego (due diligence),  upadłości i restrukturyzacji podmiotów zadłużonych, prawa budowlanego i nieruchomości, ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej, oraz postępowań spornych i mediacji.

Współpracujemy także ściśle z doradcą podatkowym oferując tym samym kompleksowe wsparcie, zapewniające klientom możliwość bezpiecznego rozwoju i zwiększenia konkurencyjności na rynku.