Ubezpieczenia i odszkodowania

Strona główna / Specjalizacje / Ubezpieczenia i odszkodowania

Ubezpieczenia i odszkodowania

Wbrew temu co się powszechnie wydaje, wysokość uzyskanego odszkodowania nie jest z  góry przewidziana, nie zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego i nie jest zawsze gwarantowana. Przede wszystkim znaczenie ma nasze zaangażowanie, rodzaj wysuwanych roszczeń i znajomość prawa pozwalającego na określone zachowania względem towarzystw ubezpieczeniowych. A to zaledwie jeden aspekt dziedziny, którą się zajmujemy w obszarze ubezpieczeń i odszkodowania. Zespół Kancelarii posiada szerokie doświadczenie w  prowadzeniu postępowań odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych podmiotów leczniczych, odszkodowań za opóźniony lub odwołany lot, odszkodowań z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, odszkodowań w prawie budowlanym i prawie transportowym, jak również odszkodowań z tytułu naruszenia dóbr osobistych.

„Nieznajomość prawa szkodzi” dlatego dobrze jest znać swoje prawa i potrafić skutecznie z nich korzystać, szczególnie w sytuacji gdy po drugiej stronie mamy podmiot silniejszy, a zwerbalizowanie właściwego i najbardziej korzystanego dla Ciebie roszczenia okazuje się nie być wcale takie proste.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w powyższym zakresie, prosimy o kontakt – przeanalizujemy sytuację, udzielimy wyjaśnień i sugestii, a Ty zdecydujesz, którą drogę wybierzesz.